GARANTİ EDİLEN İÇERİK

  • % 5 Azot
  • % 38 Fosfor
  • % 15 Potasyum

Özellikleri

Take Off Magnum, potasyum fosfit kaynağıyla bitkilerde çiçeklenme, meyve tutumu ve meyve büyümesinde kullanılan sistemik bir üründür. Topraktan ve yapraktan güvenle kullanılabilir. İçeriğindeki özel fosfit bileşimi bitkinin direnç mekanizmasını uyarır. Ayrıca bitkilerde boğum arasını kısaltarak, daha fazla sağlıklı çiçek oluşturur. Bu sayede meyve tutumu önemli ölçüde artar.

Patentli formülasyona sahip Verdesian ürünleri, fungisitlerle birlikte kullanıldıklarında bitkilerde, Rizoctonia solani, Botriytis cinerea, Phytophthora, Pyricularia oryzae, Plasmophora viticola gibi fungal hastalıklara karşı ekstra direnç sağlar.

Verdesian'ın patentli Take Off teknolojisi bitkilerinizin bünyesinde bulunan azotu daha yüksek yarayışlılıkla kullanmasını sağlar.

Fosfitin Organik Asit ile birleştirilmesi sayesinde sulama tankından veya havadan oksijen atomu alarak standart fosforlara dönme eğiliminde değildir. Bu sayede Verdesian fosfit kaynakları çok yüksek yüzde ile bitkiye girişini fosfit olarak yapar ve bu sayede çok daha fazla avantaj sağlar.