ORGANİK GÜBRE
%100 SIVI DENIZ YOSUNU (MACROCYSTIS INTEGRIFOGLIA)

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Organik Madde %5
Toplam Alginik Asit %0,04
Giberallik Asit 1 ppm
Suda çözünür Potasyum Oksit (K2O) % 0,5
Fiziksel Bilgiler
pH 5-7
EC 0,834 mS/cm (1gr/lt)

ÖZELLİKLER

Macys BC 28 Kanada'nın soğuk ve temiz sularından elde edilmiş Macrocystis Integrifoglia deniz yosunu bazlı, yaprak uygulamaları için geliştirilmiş konsantre bir süspansiyondur. Üretim prosesi ve süreci deniz yosunlarının içeriğini özenle koruyarak yapılmıştır.

Macys BC 28 bitkilerin fizyolojik süreçlerini teşvik etmekte ve ihtiyaç duyulan maddeleri sağlamakta yardımcı olur . Bu maddeler bitkilerin yaşam süreçlerini iyileştirmek ve hızlandırmak için faydalı olup, deniz yosununda doğal olarak büyük miktarlarda bulunurlar. Bunların arasında doğal büyüme düzenleyicileri ve çok aktif alginik asit gibi karbonhidratlar vardır.

Düzenli Macys BC 28 kullanımı, kök ve tomurcukların gelişiminin yanı sıra çevresel ve fizyolojik strese karşı dirençli olmaya yardımcı olur, yeknesak bir meyve gelişimi ve verimini teşvik eder. Çiçek öncesi, meyve tutumundan sonra, meyve gelişimi boyunca ve renklenme aşamaları gibi bitkilerin enerjiye en ihtiyaç duydukları dönemde yapraktan uygulanmalıdır.

UYARILAR

Yaprak uygulamaları günün en serin saatlerinde uygulanmalıdır. Kapalı alanlarda (sera, tünel vs) ve düşük ölçekli atomizerlerle yapraktan uygulama oranları % 30 azaltılmalıdır.

UYUMLULUK

Macys BC 28, mineral yağlar, yağ bazlı böcek öldürücü ilaçlar, phosetyl-AL ve dodine, bakır bazlı preparatlar istisna olmak üzere, CIFO ürünleri ve zirai ilaçlar ile önerilen dozda karıştırılabilir. Yine de ön bir karışabilirlik testi yapılmasını tavsiye ederiz.

AMBALAJ

500 CC - 1 LT

1 LT = 1,07 KG