Özellikler: Çinkolu gübre çözeltisi - Çinko Sülfat içerikli

Garanti edilen içerik:

Mikro Besin Maddeleri (% w/w)

Suda çözünür Çinko (Zn)........................4,7

Klor (Cl) içeriği........................................1,02

Ambalaj: 1.2 Kg

GÜBRELEME PROGRAMI

KULLANILMASI: Damlama sulama ile kullanılır. En iyi sonucu almak için uygulamadan sonra 48 saat süre ile başka sulama yapılmamalıdır. PİLATUS insektisit, fungisit, ve gübreler ile karıştırılarak kullanılabilir. Gerektiğinde ön karışım yapılarak karışabilirlik kontrol edilmelidir.

GENEL BİLGİ : PILATUS' un bileşiminde yer alan ve bitki ekstraktlarından elde edilen maddeler, içeriğindeki Çinko' dan bitkilerin azami yararlanmasını sağlar.

BİTKİ ÇEŞİTLERİNE GÖRE KULLANIM

Cinsi Kullanım Miktarı Kg da
DOMATES, BİBER, PATLICAN Dekara 200 ml dozda uygulanır. İlk uygulama fide dikiminde, ikinci uygulama bundan 2-3 hafta sonra yapılır.
HIYAR, KAVUN, KARPUZ Dekara 200 ml dozda uygulanır. İlk uygulama fide dikiminde, ikinci uygulama bundan 2-3 hafta sonra yapılır.
PATATES Dekara 200 ml dozda uygulanır. İlk uygulama ekimden sonra yapılır, ikinci uygulama bundan 2-3 hafta sonra yapılır.
SOĞAN, SARIMSAK, TURP Dekara 200 ml dozda uygulanır. İlk uygulama ekim veya fide dikiminde, ikinci uygulama bundan 2-3 hafta sonra yapılır.
ÇELTİK Dekara 200 ml dozda uygulanır. İlk uygulama fide dikiminde, ikinci uygulama bundan 2-3 hafta sonra yapılır.
TURUNÇGİLLER Dekara 200-300 ml dozda uygulanır. İlk uygulama fidan dikiminden sonraki ilk sulamada, ikinci uygulama birinciden 1 ay sonra yapılır.
SERT VE YUMUŞAK ÇEKİRDEKLİ MEYVE AĞAÇLARI Dekara 200-300 ml dozda uygulanır. İlk uygulama fidan dikiminden sonraki ilk sulamada, ikinci uygulama birinciden 1 ay sonra yapılır.
BAĞ Dekara 200-300 ml dozda uygulanır. İlk uygulama fidan dikiminden sonraki ilk sulamada, ikinci uygulama birinciden 1 ay sonra yapılır.
ÇİLEK Dekara 200 ml dozda uygulanır. İlk uygulama fide dikiminde, ikinci uygulama bundan 2-3 hafta sonra yapılır.